Bovec Rafting team
Více než 15let zkušeností

AljaškaSplněný sen romantiků a dobrodruhů

Aljaška se v letních měsících proměňuje v jedno z nejúžasnějších míst na této planetě. Spatříte kolmými ledovci zdobené vrcholky hor, majestátně se zvedající přímo z tyrkysově modrého moře, lemované hlubokými lesy plnými bujné vegetace a divoké zvěře! Ve dne vám dělají společnost hejna kosatek, mrožů, tuleňů nebo medvědi, v noci nebudete chtít usnout díky neskutečné polární záři.

Společně s námi zažijete dobrodružství na všechny způsoby lov lososů, výlet letadlem kolem nejvyšší hory Severní Ameriky, rýžování zlata ve zlatonosné řece, rafting ve třech divokých kaňonech, polárná záře, pozorování medvědů lovících lososy, nepřeberné množství fantastických treků, panenská příroda!

Více na: www.mywayalaska.com

Jsme na Aljašce jako doma a proto Vám můžeme připravit program na klíč přesně podle Vašich představ (bez průvodce) i třeba jen pro 2 osoby!

Pobyty, které pro Vás připravujeme jsou určeny pro malé skupinky lidí (8 – 16 osob, přihlásit se můžete samozřejmě i jednotlivě), kteří si chtějí vychutnat krásu a romantiku Aljašky z lůna její přírody a ne z oken klimatizovaných autobusů či útulných hotýlků.Kontaktujte nás

Máte-li nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.    Všechny důležité informace naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.