Bovec Rafting team
Více než 15let zkušeností

MadagaskarBarevný poklad naší planety

Madagaskar – ostrov mnoha tváří, je často onou pomyslnou třešničkou na dortu každého cestovatele

Díky barvě své půdy je často nazýván „rudý ostrov“, nebo také můžeme zaslechnout „laboratoř světa“, protože Madagaskar patří mezi pět biologicky nejbohatších míst naší planety. Na Madagaskaru se nachází 80% všech světových endemických druhů naší planety.Madagaskar – ostrov mnoha tváří, je často onou pomyslnou třešničkou na dortu každého cestovatele.

Madagaskar je 4. největší ostrov, proslulý zejména díky své unikátní fauně a flóře, ale také díky úchvatným přírodním scenériím. Střídají se tu poměrně vysoké horské masívy, hluboká údolí řek ukrytá v deštných pralesích, tajemné kaňovy, nekonečné pastviny, pečlivě obdělávaná rýžová pole a nalezneme tu i unikátní vápencové skalní útvary tzv. tsingy.
Kromě stovky let starých a majestátných baobabů, všudypřítomných a hravých lemurů, fascinujících chameleónů všech rozměrů, vás zcela jistě uchvátí i místní postaru žijící obyvatelstvo.
Co nás během cesty čeká?


Kontaktujte nás

Máte-li nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.    Všechny důležité informace naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.