Bovec Rafting team
Více než 15let zkušeností

ČeskoJedinečné teambuildingy v České republice

Že to doma znáte? Rádi vás vyvedeme z omylu. Připravujeme pro vás tři jedinečné teambuildingové programy, na které jejich účastníci vzpomínají ještě řadu měsíců po jejich skončení. Pravou moravskou zabijačku na Moravance, Sněžný bar s lyžováním na Dolní Moravě a sjíždění Sázavy.

Je libo putování za pokladem pavlovských vinařů?

Speciální program v okolí Pavlova je kombinací aktivního poznávání nejmalebnějšího vinařského kraje na Moravě na dračích lodích spojené s ochutnávkou špičkových přívlastkových vín z mikulovské vinařské podoblasti a nezaměnitelných domácích ovocných pálenek! A nebude chybět ani cimbálovka!

Anebo sjet řeku Sázavu?

Program je sestaven tak, aby jej mohli absolvovat úplní začátečníci, ale dá se přizpůsobit i zkušenějším vodákům! Sázava je právem považována za jednu z nejhezčích řek v Čechách. Její jméno je odvozeno od keltského sath-ava a znamená řeka tekoucí mezi borovými lesy, jež pramení v kopcích Českomoravské vrchoviny a po více jak 200 kilometrech se vlévá do Vltavy asi 20 kilometrů jižně od Prahy. Divokost jejích peřejí závisí na vodním stavu. Vodácky obtížnou se ale stává pouze velmi zřídka. Vzhledem k jejímu charakteru, poloze a dostupnosti to je ideální řeka na jednodenní vodácké vyžití.

Podívejte se na příklad jedinečného raftingu na řece Moravě (PDF brožura)! 

Podobné programy připravujeme i na Slovensku v Tatrách, ve Švýcarsku v Alpách a v tureckém Taurusu.

Při pořádání těchto akcí je samozřejmostí bezchybná organizace plynoucí z několikaletých zkušeností, což Vám v případě zájmu jistě rádi potvrdí všechny firemní kolektivy z ČR i ze Slovenska, pro něž jsme tyto akce v minulých letech uspořádali.Nebyly nalezeny žádné obrázky

Kontaktujte nás

Máte-li nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.    Všechny důležité informace naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.